Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Ceza dünya çapında viral oldu! Bakın nasıl?

0 3.696

Dünyaca ünlü Youtube kanalları Türk rapçi Ceza’yı konu edindiler. Viral patlama ardından dünyaya da yayılan Türkçe rapin üstadı yakıştırması yapılan Ceza’nın videolarına yapılan yorumlar da oldukça başarılı.

YouTube’un popüler tepki kanallarını hepimiz artık biliyoruz. Bu videolarda bir konuda uzman ya da halkın içinden rastgele seçilmiş kişiler, belli şeyleri deneyimliyor ve denedikleri şeyler hakkında yorum yapıyor. Özellikle ABD gibi ülkelerde fazlasıyla popüler olan bu konsept, bu kez Türk rapçi Ceza‘yı konu edindi.

VİRAL PATLAMASI

Özellikle rap şarkılara tepki veren onlarca YouTube kanalı, son birkaç aydır bir anda Türk rapçi Ceza‘nın Suspus ve Holocaust gibi şarkılarını dinlerken tepki verdikleri videolar yayınlamaya başladı. Bu videolar 1.000 – 300.000 arası görüntülenme alırken bir anda yaşanan patlamayla birlikte üç ayda onlarca Ceza şarkılarına reaksiyon videosu yayınlandı.

Bu viral patlamasıyla birlikte hem dünyada hem de ülkemizde tanınan ve Türkçe rapin üstadı yakıştırması yapılan Ceza dünyadaki şöhretini arttırmış oldu. Ayrıca Ceza‘nın şarkılarına yapılan yorumların genellikle olumlu olduğunu da belirtelim.

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla