Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Galaxy S7 ve S7 Edge’lere Game Live Desteği Geldi

0 3.236

Samsung iki ay önce, kullanıcılarının mobil oyunlarını Facebook, Twitch ve YouTube gibi sosyal medya sitelerinde canlı olarak yayınlamalarını sağlayan Game Live uygulamasını piyasaya sürmüştü. Ancak uygulama yalnızca Galaxy S8 ve Galaxy S8 + ile uyumluydu. Samsung önceki gün, uygulamayı geçen yılki amiral gemisi akıllı telefonlar olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarını da desteklenebilir cihazlar arasına dahil etti.

Sponsor Reklam

Samsung’un kendine ait olan Game Live uygulamasını kurduktan sonra açtığınızda, oyunlarınızı Facebook, Twitch veya YouTube seçimi yapıyorsunuz. Ayrıca, uygulama içi ayarlardan yayınlanacak ses çıkışının oyundan, telefonunuzun mikrofonundan ya da her ikisinin de aynı anda mı alacağını da ayarlayabilirsiniz. Uygulama içerisinden arkadaşlarınızla yayın esnasında sohbet etmeniz de mümkün. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla