Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Kendini İsa zanneden Hasan Mezarcı evlendi

0 1.630

Refah Partisi Milletvekili Hasan Mezarcı kendisinin “İsa Mesih” olduğunu iddia ederek siyasetten kopmuştu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Mezarcı düğünü ile gündeme geldi. Sosyal medya hesabından düğün fotoğraflarını yayınlayan Hasan Mezarcı, İncil’de haber verilen evliliğin gerçekleştiğini duyurdu. Hasan Mezarcı’nın havarileri ile göbek atıp halay çekti.

Hasan Mezarcı’yı kamuoyu Refah Partisi milletvekili olarak hatırlıyor. Kendisinin “İsa Mesih” olduğunu iddia eden Hasan Mezarcı siyaseti bırakmıştı. Hasan Mezarcı uzun yıllar sonra dün ortaya tuhaf düğünü ile çıktı.

Sponsor Reklam

Mezarcı evliliğini sosyal medyadan “Dün Yüce Allah’ın emriyle yapılan Beyt-i Akdes’te ilk cuma kılındı. Allah Kuzusuyla Gelininin, İncil’de haber verilen düğünü gerçekleşti” ifadeleriyle duyurdu.

Düğünde Hasan Mezarcı’nın havarileri olduğunu söyleyen isimler göbek attı, horon tepti, Şemame türküsü eşliğinde halay çekti. Böylece dünyada ilk kez göbek atan, halay çeken “havariler” Türkiye’de kayıtlara geçmiş oldu.

Hasan Mezarcı kendini İsa sanıyor karısı da müridi! Twitleri ise bomba…

 

 

KAYNAK :

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla