Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Podolski Çin’e mi Gidiyor?

0 3.120

Beijing Guoan’ın astronomik teklifinin ardından Galatasaray ve Podolski tarafında tam bir sessizlik hakim. Brezilya’dan gelen kötü haber’den sonra Alman yıldızın, teklifi kabul ettiği açıklandı.

Galatasaraylı taraftarların, gönderilmesini hiç istemediği Lukas Podolski‘nin Çin’e transferiyle ilgili en net açıklama Brezilya’dan geldi. Alman yıldızın, isminin kendileri ile anılması üzerine açıklamada bulundu Flamengo Futbol Direktörü Rodrigo Caetano, Lukas Podolski’nin Çin’e transferinin tamamlandığını belirterek; “Resmi açıklama bekletiliyor” ifadesini kullandı. Flamengo Başkan Yardımcısı Flavio Godinho ise, konuşulan ‘7 milyon euro’luk bonservis bedelinin kendileri için çok yüksek olduğunu belirtirken, “Siz ortadaki rakamları gördünüz mü? Hiçbir Brezilya ekibi bu rakamları karşılayabilecek bir seviyede değil” ifadelerini kullandı. Bu açıklama sarı- kırmızılı taraftarları üzerken şimdi gözler Galatasaray yönetimine çevrildi

Sponsor Reklam

10 MİLYON EURO ALACAK
Burak Yılmaz’ın formasını giydiği Beijing Guoan, 32 yaşındaki Podolski için 7 milyon euro bonservis teklif etmiş ve Cimbom’dan olumlu cevap almıştı. 3 senelik sözleşme imzalaması beklenilen futbolcuya da yıllık 10 milyon euro’ya yakın ücret ödenmesi bekleniyor.

FLAMENGO TARAFTARI
Podolski, Kasım ayında yaptığı açıklamalarda Brezilya’da Flamengo’yu desteklediğini söylerken; “2014’te Brezilya’da Dünya Kupası’nı kazandığımızda herkes kalmamı istemişti. Hâlâ mesajlar alıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor” demişti.
.

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla