Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Samsung Gear S2, Avrupa Yoluna Çıktı!

0 973

Akıllı saat pazarında yavaş yavaş yaygınlık gösteren Samsung Gear S2, Birleşik Krallık’a uğramak üzere. Samsung tarafından geliştirilen akıllı saat Gear S2, henüz birçok ülkede satışa sunulmuş durumda değil. Hızlıca hareket etmeyen Samsung, şimdilik temkinli bir şekilde ürününü piyasaya sürüyor. ABD satışları başlayan saatin yakında ise Birleşik Krallık kullanıcıları ile buluşacağı bilgisi paylaşıldı. Belirtilenlere göre Samsung, 29 Ekim itibariyle Gear S2’yi ön siparişe açmış olacak.

Sadece Birleşik Krallık bölgesi ile sınırlı olacağı belirtilen ön siparişlerin ne zaman gönderime çıkacağı ise bilinmiyor. Ancak 29 Ekim’den çok fazla geçmeden satışların başlayacağını söylemek mümkün.

Sponsor Reklam

Siyah deri görünümüne kavuşmak ise ancak Gear S2 Classic sürümünü satın almak ile mümkün. Siyah ve gümüş renkleri kullanılabilir durumda olan Tizen tabanlı Gear S2, ayrıca beyaz kayış ve deri kayış gibi seçeneklere de sahip.  Şimdilik ön siparişlerin başlayacağı duyurulmuş olsa da fiyat bilgisi ile ilgili herhangi bir detay bulunmuyor.

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla