Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Samsung’dan Galaxy S9’lar için iki yeni renk seçeneği!

0 2.184

Teknoloji devi Samsung, mevcut renk seçeneklerinden memnun olmayan müşterileri için 2 yeni renk seçeneği sunmaya hazırlanıyor. Samsung, Burgonya Kırmızısı ve Gün Doğumu Altın Galaxy S9 ve S9+’ı özellikle önceki renklerden pek de hoşnut olmayan kadın müşteri profiline hitaben çıkarttığı düşünülüyor. Burgonya kırmızısı ve Gün doğumu Altın Galaxy S9 ve S9+’ın gerçek fotoğrafları ortaya çıktı.

Sponsor Reklam

Üstelik haberler de iyi; Sunrise Gold Galaxy S9 ve S9+ Avrupa, Avustralya ve Asya pazarlarında kesin olarak satışa sunulacak. Ancak mayıs ayı içinde piyasaya çıkacak burgonya kırmızısı Galaxy S9 ve S9+ için aynı güzellikte bir haber ne yazık ki şuan için söz konusu değil. Zira Samsung, bu göz alıcı kırmızı renkli modellerini yalnızca Çin ve Güney Kore’de satışa çıkaracak. Yine de ilerleyen zamanlarda Avrupa ve Amerika’ya da gelmesi mümkün.

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla