Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Turkcell ve Türk Telekom’dan 15 Temmuz jesti

0 823

GSM operatörleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel müşterilerine ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve internet jesti yaptı.

Turkcell, kullanıcılarının tarifelerine ek internet, konuşma ve SMS paketi eklerken, Türk Telekom da 24 saat geçerli olmak üzere 120 dakika konuşma paketi tanımlıyor.

Sponsor Reklam

Hain darbe girişiminin 1. yıldönümü Turkcell ve Türk Telekom, müşterilerine faydalanabileceği hizmetleri SMS yoluyla bildirdi.

Operatörler arasında en büyük jest Turkcell’den geldi… Turkcell, 15 Temmuz günü 09.00’dan itibaren kullanmak kaydıyla müşterilerine ekstra paket tanımlayacak. İşte abonelere gönderilen o mesaj;

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel olarak Türk Telekom ise tarifeye ek konuşma paketi verdi. Türk Telekom’un müşterilerine gönderdiği SMS şu şekilde :

Değerli Müşterimiz, 15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 arasında mobil hattınızdan şebeke içi SINIRSIZ dakika ve yurt içi her yöne geçerli 120 dakikayı ücretsiz kullanabilirsiniz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nüz kutlu olsun.

Öte yandan geçtiğimiz hafta düzenlenen Adalet Mitinginde ücretsiz internet paylaşımı yapan Mobil operatör Vodafone ‘dan henüz bir açıklama yapılmış değil. Haliyle tepkiler de artmış durumda.

İşte Sosyal medyadaki tepkiler ;

 

 

 

 

 

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla