Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Turkcell’den Ramazan’a Özel İki Kat İnternet!

0 3.008
Türkiye’nin yenilikçi dev operatörü Turkcell, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte müşterilerini iki kat internet hediyesiyle sevindirmeyi planlıyor. 14 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanyada, kullanıcılara kullandıkları paketteki internetin iki katı verilecek.

Sponsor Reklam

 “Ramazan ayı, bereket ayıdır” mottosuyla yola çıkan Turkcell’de bu noktada, kullanıcılarının karşısına özel bir kampanya ile çıkıyor. 14 Haziran Perşembe gününe kadar sürecek olan bu uygulamada, kişilerin SIM kartlarının 4,5G uyumlu olması gerekiyor.

Gayet kolay bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz kampanyada, BiP uygulamasını cihazınıza indirmeniz ve ardından keşfet sekmesinde bulunan “4,5G Ramazan Kampanyası” servisini takip etmeniz yeterli olacak. Sonrasında kullandığınız paketteki internet miktarınız otomatik olarak ikiye katlanacaktır. İşlemin tamamlanıp hesabınıza yüklendiğini “Turkcell Hesabım” uygulamasından doğrulayabilirsiniz.

 

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla