Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Android İçin Twitter Highlights Geldi !

0 290

Twitter , Uzun zamandır iOS uygulamasında sunduğu ve çok sevilen özelliklerinden biri olan Highlights uygulamasını nihayet Android kullanıcıları ile buluşturdu. Bu çok basit mantığa sahip Highlights, bir önceki gün atılan bir düzine tweet Twitter ana ekranında gösteriliyor. Eğer Twitter’a bir süre giriş yapmadıysanız neler olup bittiği hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Bunu Twitter’ın eski özelliği Keşfet gibi düşünebilirsiniz. Ancak reklamlarla ve hesap önerileri arasında boğulup gitmemiş hali. Aslında Twitter’ın size kaçırmış olduğunuz tweetleri 2 farklı şekilde gösteriyor. Birincisi kaçırdığınız tweetler direkt olarak sizin zaman akışınıza ekleniyor.

Bu hem iPhone hem de Android kullanıcıları için geçerli. Fakat Highlights kadar güzel ve güçlü bir yöntem değil. Highlights özelliği İngilizce kullanan üyeler için Nisan ayından beri aktif ve global olarak Eylül ayında piyasaya çıktı. Çok fazla dikkat çekmedi. Onun yerine Twitter’ın en yeni özelliği olan geçen yıl kullanıma açılan Anlar bölümü bütün ilgiyi topladı. Fakat Highlights bilgi açısından daha dolu. Android kullanıcılarınında bu özelliğe kavuşacak olması ise sevindirici.

 

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla