Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

WhatsApp için yeni özellik artık kullanımda!

0 2.029

WhatsApp uzun bir süredir Beta sürümlerinde test ettiği bir özelliği bugün herkesin kullanıma sundu. Şuan sadece Android kullanıcılarının kullanımına açılmış olan bu işlevsel özellik, sizin de çok hoşunuza gidecek.

WhatsApp’a sessiz sedasız yeni özellik eklendi

Sponsor Reklam

WhatsApp‘ın yeni Pin özelliği, yıldız özelliğine çok benziyor. Pin adı verilen sistem sayesinde WhatsApp üzerinde en çok konuştuğunuz kişilerin listenin başına sabitleyebileceksiniz.

Özellikle grup sohbeti yapan kişilerin çoğu konuşmaların alt bölümlere düştüğünden şikayetçiydi. Bu özellik sayesinde sık konuşulanlar olarak da nitelendirebileceğimiz Pin özelliği ile konuşmaları listenin başına sabitleyebileceksiniz.

Pin özelliğini kullanabilmek için Google Play Store’dan WhatsApp uygulamasını güncellemeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz de aşağıdaki bağlantıya tıklayarak güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Android için WhatsApp

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla