Dubakim
Güncel İçerik Portalı.

Yenilenen Google Play Görücüye Çıktı!

0 1.416

Bir süre önce Google Play’i yenileme kararı alan Google, yavaş yavaş kullanıcıların yeni tasarıma geçmelerini sağlıyor… Android platformunun uygulama mağazası olarak kabul gören Google Play, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler göre yenilenmekte. Hakkında çok fazla bilgi edinme şansı bulamadığımız yeni tasarımın kısa bir süre önce ise görücüye çıkmaya başladığı bilgisi geldi. Hem mobil hem de tablet cephesinde yenilenen mağazayı güncelleme olarak sunmaya başlayan Google’ın markalar ile birlikte yeniliği dalga dalga uygulaması bekleniyor. Görünüm bakımından daha modern bir seviyeye ulaşan Google Play, bundan böyle ‘Uygulamalar & Oyunlar’ ve ‘Eğlence’ olmak üzere iki ana kategoriden oluşacak.

Sponsor Reklam

Bu ana kategorilerin içerisinde ise en çok tercih edilen alt kategoriler yer alacak. Eğlence bölümünde ise karşımıza daha çok kitap, müzik ve film gibi çoklu medya içerikleri çıkacak. Şimdilik herkese açılmayan yeni Google Play, ayrıca görünüm bakımından değiştiği kadar efekt bazında da birtakım yeniliklere maruz kaldı. Dokunma animasyonlarını da değiştiren Google, daha canlı ve daha modern bir kullanım elde etmeyi hedefliyor. Eğer sizde bir değişiklik olmadıysa, güncelleme 1 hafta içinde size de gelecektir.

 

Sponsor Bağlantı

Bu web sitesi, kullanıcı deneyiminizi kolaylaştırmak için tarayıcı çerezlerini kullanır, bu yüzden onayınıza ihtiyacımız var. Dilediğiniz zaman tarayıcı çerezlerini silerek bu onaydan feragat edebilirsiniz. Onaylıyorum Daha fazla